דלג לתוכן העיקרי

לזמן שלך בטבע
פריטים חיוניים לפעילות בחוץ

לזמן שלך בטבע פריטים חיוניים לפעילות בחוץ
פריטים חיוניים לפעילות בחוץ1

לכל מזג אוויר

כדי שתוכלי ליהנות מההרפתקה שלך בטבע עד הסוף, כדאי לך ללכת על ביגוד פונקציונלי. מעילי סופטשל והארדשל הם הבחירה הנכונה, מאחר שיש להם שכבה פנימית שמגנה מפני מים ורוח. חשוב גם כאן לשים לב להתאמה בין מידת הרטיבות בחוץ לנתון עמוד המים של הבגד, הוא מציין בכמה מים המעיל יכול לעמוד. אם את זקוק להגנה גבוהה מפני קור, הוסיפי ז'קט פליז או לכי על מעיל פוך, מכיוון ששניהם שומרים חום היטב.

לזמן שלך בטבע פריטים חיוניים לפעילות בחוץ

מהלך טוב

אחת מהאיכויות החשובות ביותר של מכנסי טיולים היא שהן משאירות חופש תנועה מספיק. כמו כן חשוב לוודא שהחומר גמיש, עמיד ושהוא מעביר החוצה את הלחות. מכנסי סופטשל פופולריים במיוחד מכיוון שהם ניחנו בכל התכונות האלה. מאפיין שימוש נוסף: מכנס שמתחבר אמצעות רוכסן. כך אפשר להפריד את החלק התחתון של המכנס ולקבל מכנסיים קצרים כשמתחיל להיות חם!

null ב

לעלות שלב

מילות הקסם: עמידות, נוחות ומניעת החלקה! מאחר שההליכה בטבע היא לרוב על שטחים לא ישרים, חשוב ביותר לבחור נעל יציבה עם סולייה המונעת החלקה. בנוסף לכך צריך לוודא שהנעל גבוהה מספיק כדי לספק תמיכה בטוחה. עכשיו שום דבר לא יכול לעצור אותך! טיפ: קח תרמיל במידה הנכונה ועם מערכת כתפיות טובה ואתה מוכן לצאת לדרך.

null ב